Zgodnie z pismem Komisja ds. rozgrywek, która przeprowadziła analizę dostarczonych sprawozdań z zawodów ( oryginały) sezonu 2018/2019, które sędziowie mają obowiązek dostarczyć do organu prowadzącego rozgrywki do 30 czerwca danego roku w którym zakończył się sezon( Ram. Regulamin Rozgrywek § 35 pkt 5).

Komisja wyznacza ostateczny termin 29.02.2020r. ,po którym zostanie przekazana informacja  do Komisji Dyscypliny z wnioskiem o wyciągnięcie sankcji w stosunku do sędziów  a w szczególności w przypadku wpisanych kontuzji w sprawozdaniach i tak :

Kąsek Tomasz  15-7 ( kont. )

19.08.18r. Kl.A  Szczejkowice – Kamień – 2 kont.

7.10.18r. PLJM 2002   Szeroka – ROW 1962 Rybnik  -

23.03.19r. Kl.A  Boguszowice – Wilchwy  -

30.03. 19r. Kl.A Radlin -  Ochojec – 2 kont.

31.03.19r. PLJM 2002 Szeroka – ROW 1964 Rybnik  - 1 kont.

30.03.19r. PLO R. 2008 Szeroka – Rymer Rybnik –

7.04.19r. Kl. A Ochojec – Niewiadom - 2 kont.

28.04.19r. Kl.A Mszana – Orzepowice –

1.05. 19r. PLJM 2002 Szeroka – Skrzyszów – 

4.05.19r. Kl.A  Niewiadom  - MKS Żory – 4 kont.

12.05.19r. PLM 2006 MKS ŻORY – RKP ROW Rybnik – 1 kont.

19.05.19r. PLMM 07 GKS 1962 Jastrzębie – MOSiR Czerwionka –

2.06.19r. PLJM 02 Szeroka- Kokoszyce – 3 kont.

8.06.19r. Kl.B Szeroka- Czuchów –

9.06.19r. WLMM 07 GKS 1962 Jastrzębie – Lubomia –

Palej Krzysztof  3-2

12.08.18r. Kl.A Dębieńsko – Ochojec – 2 kont.

4.11.18r. Kl.A Szczejkowice – Radziejów – 2 kont.

19.05.19r. Kl.A Ochojec – Szczejkowice –

Figura – Łyżwa Magdalena 1-1

7.04.19r. KL.A  Łaziska – MKS Żory – 1 kont.

Knopek  Marcin 6 -2

23.03. 19r. Kl.A Łaziska – Baranowice – 1  kont.

31.03.19r. WLTr.04 Radlin – Lubomia –

31.03.19r. Kl.A MKS Żory – Kamień  -

7.04.19r. Kl.B Szczerbice – Czuchów –

13.04.19r. PLJM 03 Wilchwy – Orzepowice – 2 kont.

5.05.19r. Kl.B Szczerbice  - Mszana –

Kopiec  Piotr  2-0

12.05.19r. Kl.A Szczejkowice – Baranowice

1.06.19r. Kl.A Boguszowice – Łaziska

Gorzawski Andrzej 1-1

23.03.19r. Ochojec – Gotartowice – 2 kont.

Gembalczyk Krzysztof  10-3

10.05.19r. PLO 08 GKS 1962 Jastrzębie – KS Świerklany

12.05.19r. PLO 08 Winners Gołkowice – Moszczenica

12.05.19r. Kl.C Jastrzębie – Bzie – Skrbeńsko – 2 kont.

18.05.19r. PLJM 03 Gołkwoice – Rymer Rybnik

18.05.19r. Kl.B  Gołkowice – Czuchów

25.05.19r. PLMM 07 Rymer Rybnik – Palowice –

25.05.19r. Kl. B Rowień – Mszana – 1 kont.

26.05.19r. PLJM 02 Skrzyszów – Kokoszyce –

2.06.19r. PLM 06 Winners Gołkwowice – Rapid W-aw – 1 kont.

2.06.19r. PLTr.05 KS Świerklany – Szczerbice –

Fojcik  Jacek 8-1

30.03.19r. PLO 08 Stanowice – Leszczyny –

31.03.19r.PLMM 07 Stanowice – Żory  -

7.04.19r. PLJM 03 KS Świerklany – Forteca Świerklany

7.04.19r. III LWM 06 Palowice – ROW 1964 Rybnik  -

7.04.19r. Kl.C Radziejów II – Jejkowice II –

13.04.19R. kl.C Zwonowice – Chwałęcice –

14.04.19r. PLJ St.R.2000 Ochojec – Jankowice – 2 kont.

5.05.19r. PLJ St.R. 2000 Czuchów – Jankowice –

 Sałaciński Aleksander 1-1

13.10.18r. Kl.C Polaris Żory – Rymer Rybnik – 1 kont.

8.06.19r. PLO 08 Boguszowice- Winners Gołkowice –

Konsek  Karolina 9-3

2.09.18r. PLJM 03 Chwałowice – Bełk  -

9.09.18r. PLJS R.2000 Chwałowice – Czuchów –

16.09.18r. PLJM 02 ROW 1964 Rybnik – Skrzyszów –

23.09.18r. PLMM 07 Palowice – Jastrzębie III –

23.09.18R. plmm07 Orzepowice – RKP ROW III

10.11.18R. PLTr.04 Jankowice – Kamień – 1 kont.

28.04.19r. PLM 05 Palowice -  Ochojec –

10.05.19r. PLM 06 Chwałowice – Jejkowice – 1 kont.

26.05.19r. PLTr. 04 Grabownie – Jankowice – 2 kont.

Podleśny  Rafał 9-4

2.09.18r. PLM 06 RKP ROW – MOSiR Czerwionka –

8.09.18r. PLM 06 WSP W-aw – LKS Rój –

8.09.18r. WLTr. 04 ROW 1964 Rybnik – Żory II –

15.09.18R. Żory II – Moszczenica –

23.09.18r. PLJM 02 ROW 1964 – Jejkowice – 1 kont.

7.10.18r. PLJ St. 00 Ruptawa – Boguszowice – 1 kont.

14.10.18r. PLJ St.R. 00 Ochojec – Chwałowice – 2 kont.

14.10.18r. PLMM 07 Jankowic e- Orzepowice –

20.10.18r. WLTr.04 Żory II – ROW II – 2 kont.

Szymik Marcin 4 -2

29.09.18r. RKP II – Żory I –

21.10.18R. PLJ St. 00 Świerklany – Jankowice – 2 kont.

27.10.18r. PLO 08 Boguszowice – RKP I  -

31.03.19r. PLO 08 Żory II – Niewiadom – 1 kont.

Patla Mateusz 3-0

1.09.18r. PLO 08 Jastrzębie II – Champions Rybnik –

2.09.18r. PLJM 02 Wilchwy – Rydułtowy –

19.09.18r. WLTr. -04 Moszczenica – Zebrzydowice –

Paniczek  Piotr       5-0

6.10.18r. PLO 08 Jastrzębie  - UKS F.A Żory –

7.10.18r. III LWJM 02 Rydułtowy – Wilchy –

13.10.18r. PLO 08 Szeroka – Moszczenica II  -

20.10.18R. PLO 08 Bełk – Żory II –

10.11.18R. watr.04  Marklowice –  Żory –

Kocur  Patryk 1-0

14.10.18r. III LWJM 02 Wilchwy – ROW  1964 –

Wycisk Paweł 1-1

22.09.18r. PLTr. 05 Szczerbice – Świerklany II –

8.10.18R. PLJM 02 Jejkowice – ROW 1964 – 1 kont.

Riabowski Piotr 1-1

30.03.19r. PLJM 03 Gołkwowic e- Czerwionka – 1 kont.

Syrek Janusz 1-0

22.09.18r. III LTr.05 Rydułtowy – Champions Rybnik –